▄▀ مجله فوتبال 3 امتیاز ▄▀ - فیروز کریمی: بدون حاشیه هرگز
منوی اصلی
نویسندگان
دوستان
صفحات جانبی
آرشیو وبلاگ
منوی آمار
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب ارسال شده: عدد
  آخرین بازدید :
  آخرین بروز رسانی :
اخبار و مطالب جدید سایت
اخبار سایر خبرگزاری ها
امروز : 

فیروز کریمی: بدون حاشیه هرگز

سایت 3 امتیاز ::انگار قرار نیست فیروز کریمی را بدون حاشیه ببینیم.بد عادت شده ایم . حتی اگر خود فیروز هم تلاش کند که حاشیه ها را از خود دور کند باز هم روزنه کوچکی پیدا می شود و سوژه ای تازه از ان بیرون می زند.
فیروز کریمی که بعد از تساوی با صبای قم نه جوک گفت و نه رفتار غیر عادی از خود نشان داد باز هم خبر ساز شد تا در روزی که او حاشیه را کنار گذاشت این حاشیه باشد که دست از سر فیروز بر ندارد.
قضیه از ان جا شروع شد که پای شاهین شفیعی به بوشهر باز شد و این بازیکن گمنام قراردادی را با شاهینی ها ثبت کرد و البته هیچگاه فرصت نیافت تا به میدان برود. بعدها کاشف به عمل امد که این بازیکن با سرمربی شاهینی ها نسبت فامیلی دارد و فیروز خان شوهر خاله شفیعی است. نسبتی که خود شفیعی نیز آن را تایید کرده.
اما ماجرا به همین جا ختم نشد. دیروز یک خبرگزاری خبری را در این مورد منتشر کرد و این نسبت خانوادگی را از ازدواج دوم فیروز کریمی خواند .
برای ما ایرانیان که استاد کنکاش در زندگی خصوصی افراد هستیم حالا خواه همسایه دیوار به دیوارمان باشد یا ستاره سینما یا ورزش این سوژه خوبی است که چند صباحی ما را به خود مشغول کند. اما باید این سئوال را مطرح کرد که انتشار خصوصی ترین جزئیات زندگی افراد آن هم در یک خبرگزاری رسمی اخلاقی است؟ آن هم چیزی که هنوز صحت وسقم ان مشخص نشده است
حالا باید منتظر واکنش فیروز کریمی به این خبر باشیم. آیا فیروز باز هم هچون طنازی چیره دست با جوابش ما را می خنداند تا با این موضوع با جدیت برخورد خواهد کرد؟
پاسخ هر چه باشد باید اقرار کنیم فیروز همچنان خبرساز است


مطالب پربازدید
نظر سنجی
دیگر:
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic