▄▀ مجله فوتبال 3 امتیاز ▄▀ - درگیری لفظ حاج فتح الله زاده و حاج کایلی کهن!
منوی اصلی
نویسندگان
دوستان
صفحات جانبی
آرشیو وبلاگ
منوی آمار
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب ارسال شده: عدد
  آخرین بازدید :
  آخرین بروز رسانی :
اخبار و مطالب جدید سایت
اخبار سایر خبرگزاری ها
امروز : 

درگیری لفظ حاج فتح الله زاده و حاج کایلی کهن!

سایت 3 امتیاز ::علی فتح‌الله‌زاده امروز میهمان برنامه ورزش و مردم بود كه در اواخر برنامه محمد مایلی كهن مدیر فنی پرسپولیس به صورت تلفنی در برنامه حاضر شد.

مایلی كهن بعد از آنكه در مورد پرسپولیس صحبت‌هایش را مطرح كرد به یك باره خطاب به فتح الله زاده سرپرست باشگاه استقلال گفت: من مثل فتح الله زاده نیستم كه در برنامه زنده تلویزیونی حاضر شوم. من با اكراه این كار را می‌كنم. من در برنامه‌ شوك صحبت‌هایی را مطرح كرده‌ام كه هنوز این صحبت ها و این برنامه پخش نشده است اما یك شیر پاك خورده صحبت‌هایم را بالا و پایین و منتشر كرد.

وی ادامه داد: بعد از انتشار آن صحبت‌ها فتح ‌الله زاده انواع و اقسام اهانت‌ها را كه حتی لایق یك فرد عادی نبود به من نسبت داد و بعد می‌گوید شكایت می‌كنم. شما چه كسی را می‌ترسانید؟

مایلی كهن خطاب به فتح الله زاده گفت: از نظر مدیریت ورزشی، تحصیلی با من قابل قیاس نیستی. شما به دلیل نسبت فامیلی، سرپرست باشگاه استقلال شدی. بعد این آقا به من می‌گوید باید استغفار كنم و مایلی كهن جوگیر شده، یا می‌گوید خودتی. ادبیاتت را درست كن. از نظر سنی هم از من پایین‌تر هستی. آنكه باید شكایت كند من هستم.

مایلی كهن با انتقاد از برنامه ورزش و مردم عنوان كرد: ساعت 10:10 به من زنگ زده‌ای و اكنون كه نزدیك ظهر است من را روی خط آوردی بعد هم نمی‌خواهی صحبت كنم و می‌گویی وقت تمام است. صحبت‌هایی را كه من كردم فرهاد مجیدی و آتیلا حجازی تأیید كردند در حالی كه شما می‌گویید باید صحبت‌های فرهاد مجیدی را ترجمه كنم.

مجری ورزش و مردم قصد آرام كردن مایلی كهن را داشت تا فتح الله زاده هم فرصتی برای جواب دادن داشته باشداما فتح الله زاده فقط توانست بگوید مجیدی و حجازی صحبت‌های مایلی‌كهن را تأیید نكردند. در این لحظه مایلی كهن دوباره شروع به صحبت كردن كرد و گفت: شما اهانت می‌كنید. همه جای دنیا از فوتبال لذت می‌برند اما اینجا اجازه نمی‌دهید این اتفاق بیفتد.

فتح الله زاده در این لحظه جواب داد: من 6 قهرمانی آورده‌ام و كارنامه‌ام مشخص است كه مایلی كهن گفت: قهرمانی هم بیاورید مهم نیست من از زمین‌های خاكی فوتبال آمده‌ام.
فتح الله زاده: او كم می‌آورد و نمی‌گذارد من حرف بزنم.

مایلی كهن ادامه داد: من كم می‌آورم؟‌ كجا كم می‌آورم؟ پرسپولیس و استقلال می‌خواهند فوتبال باشرافت بازی كنند. حرف‌های من با برنامه شوك بود كه هنوز پخش نشده است. من آدمی نیستم كه زیر حرفم بزنم. شاید شما هم سهیم بودید. شما به قدر كافی صحبت ‌كرده‌اید آقای فتح الله زاده. به قدر كافی توهین كرده‌اید. به نام دین و دیانت و ماه مبارك رمضان انواع و اقسام توهین‌ها را كرده‌اید. من نمی‌توانم صحبت‌هایی را كه پخش نشده تكذیب كنم.
مایلی كهن خطاب به فتح الله زاده ادامه داد: شما می‌گوید شب‌ها نمی‌خوابید، پس چرا هستی؟ برو كه فتح الله زاده جواب داد به شما ربطی ندارد.

در این لحظه مجری تلویزیون می‌خواست وقت را به فتح الله زاده بدهد تا صحبت كند و مایلی كهن بعد از چند لحظه سكوت صحبت‌هایش را قطع كرد و مجری برنامه گفت: 10 دقیقه وقت اضافه در اختیار برنامه قرار گرفته است.

فتح الله زاده كه سعی می‌كرد بر اعصابش مسلط باشد گفت: آقای مایلی كهن از مادرش بازیكن به دنیا نیامده و یاد گرفته و فوتبالیست شده من هم مدیر توانایی‌ بودم. 6 قهرمانی در كارنامه‌ام دارم. سابقه من از كاشانی كه مایلی كهن او را به بهترین مدیر بعد از انقلاب پرسپولیس می‌نامد در فوتبال بیشتر است. از نظر تحصیلی هم اگر مایلی كهن لیسانس دارد من دكترا دارم.

وی خطاب به مایلی كهن گفت: تو فكر كردی چون متدین هستی هر حرفی را باید بزنی و توهین كنی؟ ادب داشته باش. من گفتم استغفار كن و یا اگر مدركی داری بیاور.

فتح الله زاده ادامه داد: مایلی‌كهن می‌گوید سابقه مدیریت ورزشی و تحصیلی‌اش بیشتر از من است. او دو سال در پرسپولیس بازی كرده و می‌خواهد یقه همه را بگیرد. احترام بگذار تا به تو احترام گذاشته شود. من صحبت از شكایت نكردم. گفتم ما به كمیته انضباطی شكایت كردیم و ایشان اگر مدرك دارد بیاورد، آن موقع ما خجالت می‌كشیم.

فتح الله زاده ادامه داد: ایشان صحبت‌هایش منتشر شده حالا اگر این برنامه پخش نشده بیاید بگوید من مصاحبه نكرده‌ام. اینكه من از پشت كوه نیامده‌ام اما حرمت‌ها باید رعایت شود.

در بخشی از این جدال لفظی فتح الله زاده از لفظ "تو " استفاده كرد كه مایلی كهن گفت: آقای فتح الله زاده ادب داشته باش، تو نه شما كه سرپرست باشگاه استقلال چند بار دیگر هم كلمه تو را تكرار كرد.


مطالب پربازدید
نظر سنجی
دیگر:
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات